Основи правознавства, Українська мова

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!
Запрошуємо Вас пройти підготовчі курси для успішного складання вступних іспитів до коледжів з наступних дисциплін:
Основи правознавства
Українська мова
Заняття розпочинаються – 20.10.2018 року
Термін навчання – 3 місяці
Для більш детальної інформації звертайтеся до підготовчого відділення Національного університету «Одеська юридична академія»
Тел. 068-635-4397
http:/onua.edu.ua/

Українська мова та література, Історія України

УВАГА!!!
Оголошується набір на підготовчі курси для успішного складання ЗНО з наступних дисциплін:
Українська мова та література
Історія України
На підготовчих курсах Університету читають лекції та ведуть семінари досвідчені викладачі, які здійснюють якісну підготовку слухачів.
Заняття розпочинаються – 20.10.2018
Термін навчання – 6 місяців
Для більш детальної інформації звертайтеся до підготовчого відділення Національного університету «Одеська юридична академія»
Тел. 068-635-4397
http:/onua.edu.ua/

Закінчилось трьох місячне вивчення дисципліни «Українська мова»

Закінчилось трьох місячне вивчення дисципліни «Українська мова», для підготовки до складання вступного іспиту в Юридичний коледж, на підготовчому відділення ЦООПІАР Національного університету «Одеська юридична академія». Слухачі за весь час підготовки проявили старанність та великий рівень зацікавленості. Цим вони підтверджують серозний підхід до вибору освіти.

Шановні слухачі, бажаємо вам наснаги та вдалого складання іспитів. Ми сподіваємось що ви не загубите цей запал і так само активно та зацікавлено пройде ваше навчання. Будемо чекати на вас, вже в ролі студентів. І пам’ятайте, обираючи професію юриста, ви закладаєте надійний фундамент в успішне майбутнє.

photo_2017-06-25_11-58-33photo_2017-06-25_11-58-31

16 травня 2017 р. аспірант кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету «Одеська юридична академія» Шишлюк Вікторія Русланівна провела відкриту лекцію на тему: «Основи системи соціального забезпечення України»

16 травня 2017 р. аспірант кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету «Одеська юридична академія» Шишлюк Вікторія Русланівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-х та 11-х класів у Чорноморській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 міста Чорноморськ, Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провів відкриту лекцію на тему: «Основи системи соціального забезпечення України». Викладач розповіла про загальні положення права соціального забезпечення, про пенсійне забезпечення та основи соціального страхування України. Учні здобули знання та мали змогу отримати відповіді на питання що їх цікавлять, оскільки право соціального забезпечення – це сфера з якої стикається кожна людина, а не лише фахівці. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.

Фото Довузівськи Підготовки.

21 травня 2017 р. асистент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Дудник Руслана Миколаївна провела відкриту лекцію на тему: «Теорії виникнення держави та права»

21 травня 2017 р. асистент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Дудник Руслана Миколаївна провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-х, 11-х класів у Молодіжненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Овідіопольського району, Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Теорії виникнення держави та права». Викладач за допомогою лекцій і відкритого діалогу вміло закріпила вже наявні знання з шкільного курсу правознавство. Пояснила основні теорії і провела порівняння з періодом створення даної теорії та її представниками. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.

photo_2017-06-15_17-48-54 photo_2017-06-15_17-48-46 photo_2017-06-15_17-48-43

18 травня 2017 р. кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Редіна Євгенія Валентинівна та кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Хаймінова Юлія Володимирівна провели відкриту лекцію на тему: «Загальні положення економічної теорії»

18 травня 2017 р. кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Редіна Євгенія Валентинівна та кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Хаймінова Юлія Володимирівна провели профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів в Южненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Южненської районної ради Одеської області та Южненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Южненської районної ради Одеської області, розповіли всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провели відкриту лекцію на тему: «Загальні положення економічної теорії». Викладачі пояснили учням загальнотеоретичні аспекти економічної науки та розкрили питання щодо системи економічних відносин, основ підприємницької діяльності, теорій попиту та пропозиції. Особливо дискусійним виявилося питання інфляції грошової одиниці. Так учні мали змогу закріпити здобуті знання на уроках економіки в школі, також дізнатися нову та актуальну інформацію зі світу економіки. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачам за проведену змістовну та корисну лекцію.

Фото Довузівськи Підготовки.

26 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права Національного університету «Одеська юридична академія» Кирилюк Алла Володимирівна провела відкриту лекцію на тему: «Система права інтелектуальної власності в Україні»

26 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права Національного університету «Одеська юридична академія» Кирилюк Алла Володимирівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів у Дачненській загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ступенів, Біляївського району, Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Система права інтелектуальної власності в Україні». Викладач розповіла про актуальні питання авторського права , патентного права, права на ідентифікацію товарів та послуг на ринку. Була проведена жвава дискусія, як не дивно, учнів найбільш зацікавило питання захисту авторства на фотографії і записи в соціальних мережах. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.

photo_2017-06-11_11-36-51 photo_2017-06-11_11-36-49 (2) photo_2017-06-11_11-36-49

9 червня 2017 року в «Музеї рідкісної книги» Національного університету «Одеська юридична академія», відбулося урочисте вручення сертифікатів про проходження курсу підготовки до складання міжнародного іспиту на рівень В2 для викладачів, аспірантів та студентів з дисципліни «Англійська мова»

Англійська мова стає необхідним засобом для пізнання світу. Так, 9 червня 2017 року в «Музеї рідкісної книги» Національного університету «Одеська юридична академія», відбулося урочисте вручення сертифікатів про проходження курсу підготовки до складання міжнародного іспиту на рівень В2 для викладачів, аспірантів та студентів з дисципліни «Англійська мова». Слухачі здобули високий рівень володіння англійською мовою. Протягом всього навчального року слухачі відвідували заняття, а по їх завершенню отримали якісну підготовку та знання англійської мови відповідно міжнародного рівня В2.
Для справжнього юриста знання англійської мови є запорукою успіху. Національний університет «Одеська юридична академія» сприяє саморозвитку і посиленню знань не лише для студентів, але і для кожного хто виявив бажання працювати.

anthony-gibson-127149

12 травня 2017 р. старший викладач кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Голубцова Олена Олександрівна провела відкриту лекцію на тему: «Вирішення цивільних справ в судах загальної юрисдикції»

12 травня 2017 р. старший викладач кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Голубцова Олена Олександрівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-х та 11-х класів у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 85 селища Чорноморка Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провів відкриту лекцію на тему: «Вирішення цивільних справ в судах загальної юрисдикції». Викладач розповіла про судову систему України, види проваджень з розгляду цивільних справ, засоби доказування, стадії судового розгляду, види судових рішень. Особливо дискусійним виявилося питання перегляду судових рішень. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію

17952666_1590952994272905_4912798676300942212_n