Англійська мова стає необхідним засобом для пізнання світу. Так, 9 червня 2017 року в «Музеї рідкісної книги» Національного університету «Одеська юридична академія», відбулося урочисте вручення сертифікатів про проходження курсу підготовки до складання міжнародного іспиту на рівень В2 для викладачів, аспірантів та студентів з дисципліни «Англійська мова». Слухачі здобули високий рівень володіння англійською мовою. Протягом всього навчального року слухачі відвідували заняття, а по їх завершенню отримали якісну підготовку та знання англійської мови відповідно міжнародного рівня В2.
Для справжнього юриста знання англійської мови є запорукою успіху. Національний університет «Одеська юридична академія» сприяє саморозвитку і посиленню знань не лише для студентів, але і для кожного хто виявив бажання працювати.

anthony-gibson-127149