26 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права Національного університету «Одеська юридична академія» Кирилюк Алла Володимирівна провела відкриту лекцію на тему: «Система права інтелектуальної власності в Україні»

26 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права Національного університету «Одеська юридична академія» Кирилюк Алла Володимирівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів у Дачненській загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ступенів, Біляївського району, Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Система права інтелектуальної власності в Україні». Викладач розповіла про актуальні питання авторського права , патентного права, права на ідентифікацію товарів та послуг на ринку. Була проведена жвава дискусія, як не дивно, учнів найбільш зацікавило питання захисту авторства на фотографії і записи в соціальних мережах. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.

photo_2017-06-11_11-36-51 photo_2017-06-11_11-36-49 (2) photo_2017-06-11_11-36-49