26 травня 2017 р. асистент кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Бут Ілля Олександрович провів відкриту лекцію на тему: «Альтернативні засоби захисту цивільних прав»

26 травня 2017 р. асистент кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Бут Ілля Олександрович провів профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів в Южненському навчально-виховничому комплексі (загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 — центр позашкільної освіти — професійно-технічне училище) Южненської міської ради Одеської області, розповів всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провів відкриту лекцію на тему: «Альтернативні засоби захисту цивільних прав». Викладач розповів про загальні положення про цивільний процес, про медіацію та третейський розгляд. Учні здобули знання та мали змогу отримати відповіді на питання що їх цікавлять.Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.