25 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Фомічова Наталія Василівна провела відкриту лекцію на тему: «Основи цивільного права України»

25 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Національного університету «Одеська юридична академія» Фомічова Наталія Василівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-х класів у Прилиманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Основи цивільного права України». Викладач розкрила поняття та сутність цивільного права, його особливості. Також викладач розповіла про майнові та особисті немайнові відносини, що складаються в суспільстві між фізичними і юридичними особами та іншими соціальними утвореннями на засадах юридичної рівності сторін. Особливо жвава дискусія велася щодоформ та видів цивільно-правової відповідальності .