22 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Тіщенко Юлія Валеріївна провела відкриту лекцію на тему: «Вступ до історії вчень про державу і право»

22 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Тіщенко Юлія Валеріївна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів у Таїровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Вступ до історії вчень про державу і право». Викладачем було проаналізовано, що історія вчень про державу і право досліджує найбільш загальні теоретико-світоглядні проблеми правознавства і державознавства в їх історичному розвитку з метою поглибленого пізнання політико-правової дійсності. Історія вчень про державу і право закладає фундамент загальної юридичної культури, юридичного мислення, формує наукову базу юридичного світогляду, тому є необхідною для вивчення не тільки студентами, але й учнями. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.