22 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного процесу Яніцька Інна Анатоліївна провела відкриту лекцію на тему: «Основи цивільного процесу України»

22 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Яніцька Інна Анатоліївна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів у Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Основи цивільного процесу України». Викладач розкрила поняття та основні ознаки цивільного процесу, його джерела. Також викладач розповіла про інститути цивільного процесуального права, які складають його систему, у тому числі цивільні процесуальні правовідносини, докази та доказування, розвиток цивільного процесу за стадіями та провадженнями, процесуальні питання виконання судових рішень, а також загальні положення міжнародного цивільного процесу.