21 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри міжнародного права та міжнародних відносин права Грушко Мальвіна Валеріївна провела відкриту лекцію на тему: «Основи міжнародного права»

21 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри міжнародного права та міжнародних відносин права Національного університету «Одеська юридична академія» Грушко Мальвіна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів у Коноплянській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Основи міжнародного права». Викладач розповіла про актуальні питання міжнародного права, про існуючі міжнародні організації та наддержавні утворення, про консульську та дипломатичну службу. Особливо жваво дітей цікавило актуальне питання безвізового режиму та санкцій. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.

Фото Довузівськи Підготовки.Фото Довузівськи Підготовки.