21 квітня 2017 р. асистент кафедри аграрного, земельного та екологічного права Суща Ліна Миколаївна провела відкриту лекцію на тему: «Основи земельного права»

21 квітня 2017 р. асистент кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія» Суща Ліна Миколаївна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області., розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Основи земельного права». Викладач розкрила поняття та особливості земельного права, його місце та роль у системі національного права України. Також викладач розповіла про принципи і систему земельного права, правове регулювання управління у галузі використання та охорони земель та загальну характеристика права власності на землю. Особливо жвава дискусія велася щодо відповідальності за порушення земельного законодавства. Учні та адміністрація школи висловили вдячність викладачеві за змістовну та корисну лекцію.