19 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Храпенко Олена Олегівна провела відкриту лекцію на тему: «Сучасна судова система України: проблеми і шляхи реформування»

19 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» Храпенко Олена Олегівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів в Одеськкому навчально-виховному комплексі №49 «Спеціалізована школа — загальноосвітня школа I-III ступенів» Одеської міської ради Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Сучасна судова система України: проблеми і шляхи реформування». Під час проведення лекції учні виявили зацікавленість заявленою темою. Викладач розкрила поняття судової системи, її основні інститути та ознаки. Також було проаналізовано основні напрями державної політики у здійсненні судової реформи. Учні та адміністрація школи висловили вдячність викладачеві за змістовну та корисну лекцію.