19 грудня 2016 р. доцент кафедри аграного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія» Чумаченко Інна Євгенівна провела відкриту лекцію для учнів Міжлиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області на тему: «Земельне, аграрне та екологічне право як невід’ємна частина правової системи України». Під час лекції висвітлювалися питання, щодо аграрної реформи в Україні, принципів земельного права, та основних питаннях екологічного права. Вступники також заповнили анкети підготовлені лабораторією соціологічних та політичних досліджень НУ «ОЮА», і з радістю відповіли на всі запитання. Адміністрація школи висловила велику вдячність викладачу за проведену лекцію.