18 травня 2017 р. кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Редіна Євгенія Валентинівна та кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Хаймінова Юлія Володимирівна провели відкриту лекцію на тему: «Загальні положення економічної теорії»

18 травня 2017 р. кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Редіна Євгенія Валентинівна та кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Хаймінова Юлія Володимирівна провели профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів в Южненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Южненської районної ради Одеської області та Южненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Южненської районної ради Одеської області, розповіли всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провели відкриту лекцію на тему: «Загальні положення економічної теорії». Викладачі пояснили учням загальнотеоретичні аспекти економічної науки та розкрили питання щодо системи економічних відносин, основ підприємницької діяльності, теорій попиту та пропозиції. Особливо дискусійним виявилося питання інфляції грошової одиниці. Так учні мали змогу закріпити здобуті знання на уроках економіки в школі, також дізнатися нову та актуальну інформацію зі світу економіки. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачам за проведену змістовну та корисну лекцію.