16 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу Мудрак Інна Василівна провела відкриту лекцію на тему: «Загальна характеристика кримінального процесу України»

16 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Мудрак Інна Василівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів у Одеській загальноосвітній школі № 63 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Загальна характеристика кримінального процесу України». Викладач розкрила поняття, сутність та завдання кримінального процесу, його особливості. Також викладач розповіла про історичні форми та стадії кримінального процесу. Особливо жвава дискусія велася щодо доказів в кримінальному процесі України.