16 травня 2017 р. аспірант кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету «Одеська юридична академія» Шишлюк Вікторія Русланівна провела відкриту лекцію на тему: «Основи системи соціального забезпечення України»

16 травня 2017 р. аспірант кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету «Одеська юридична академія» Шишлюк Вікторія Русланівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-х та 11-х класів у Чорноморській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 міста Чорноморськ, Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провів відкриту лекцію на тему: «Основи системи соціального забезпечення України». Викладач розповіла про загальні положення права соціального забезпечення, про пенсійне забезпечення та основи соціального страхування України. Учні здобули знання та мали змогу отримати відповіді на питання що їх цікавлять, оскільки право соціального забезпечення – це сфера з якої стикається кожна людина, а не лише фахівці. Адміністрація та учні школи були вдячні викладачеві за проведену змістовну та корисну лекцію.