16 травня 2017 року кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Ободовський Олександр Васильович провів відкриту лекцію на тему: «Основи кримінального права України»

16 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія» Ободовський Олександр Васильович провів профорієнтаційну роботу для учнів 10-х класів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 м. Березівка Одеської області, розповів всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провів відкриту лекцію на тему: «Основи кримінального права України». Викладач розкрив поняття та завдання кримінального права. Також розповів про загальну характеристику кримінального права, поняття злочину та склад злочину. Особливо жвава дискусія велася щодо питання покарання та його видів. Учні та адміністрація школи висловили вдячність викладачеві за змістовну та корисну лекцію.