15 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права Григор’єва Христина Антонівна провела відкриту лекцію на тему: «Основи аграрного права»

15 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного Національного університету «Одеська юридична академія» Григор’єва Христина Антонівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-х класів в Татарбунарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів-гімназії Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Основи аграрного права». Викладач розповіла про поняття аграрного права та його основні принципи. Також було охарактеризовано поняття суб’єктів господарювання в сільському господарстві. Особливу увагу було приділено аграрному законодавству країн-членів ЄС.