15 грудня 2016 р. провідний фахівець, доцент кафедри національної економіки Штуца Віктор Миколайович провів відкриту лекцію на тему: «Характеристика сучасної економіки»

15 грудня 2016 р. провідний фахівець, доцент кафедри національної економіки Національного університету «Одеська юридична академія» Штуца Віктор Миколайович провів відкриту лекцію для учнів 9-го класу Одеської спеціалізованої ЗОШ №121 І-ІІІ Одеської міської ради Одеської обл. на тему: «Характеристика сучасної економіки». Основні питання, що висвічувалися під час лекції:
1. Основні економічні категорії.
2. Структура сучасної економіки.
3. Основні економічні тенденції.
4. Проблеми сучасної економіки
Найбільшу дискусію викликало питання, що стосується проблем сучасної економіки та шляхів їх вирішення. Викладач зосередив увагу на основних 5 причинах і відповів на усі запитання учнів.