15 грудня 2016 р. доцент кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Мурзановська Аліна Владиславівна провела відкриту лекцію для учнів Яської ЗОШ І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області на тему: «Чому, обираючи майбутню професію, слід зробити вибір на користь кримінальної юстиції?». Інститут кримінальної юстиції є одним з найкращих СП Університету, де готують спеціалістів високого рівня, які в майбутньому будуть представляти ВНЗ як в Україні, так і за її межами, саме тому викладач розповіла про матеріально-технічне забезпечення Інституту, про кафедри, які входять в його склад, та коротко розповіла про дисципліни, що викладаються цими кафедрами.