14 грудня 2016 р. доцент кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія» Вечерова Євгенія Миколаївна провела відкриту лекцію для учнів 10-го класу Холоднобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Одеської області на тему: «Торгівля людьми: проблеми для України». Рівень злочинності постійно зростає як щодо основ національної безпеки так і щодо життя та здоров’я особи. Більше мільйона злочинів зареєстровано в Україні за другі півроку 2016-го. Основна причина, що викликає зростання злочинності — соціальне становище в країні. Але є й інші фактори, які і висвітлювала викладач у своїй лекції.