12 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, асистент кафедри адміністративного та фінансового права Калімбет Андрій Леонідович провів відкриту лекцію на тему: «Основи адміністративного права»

12 травня 2017 р. кандидат юридичних наук, асистент кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету «Одеська юридична академія» Калімбет Андрій Леонідович провів профорієнтаційну роботу для учнів 11-х класів у Новотроїцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцького району Херсонської області, розповів всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провів відкриту лекцію на тему: «Основи адміністративного права». Викладач розкрив поняття та сутність адміністративного права, розповів про Президента України та Кабінет Міністрів України як суб’єктів адміністративного права. Особлива увага була приділена державній службі в Україні. Також викладач розповів про адміністративні правопорушення та адміністративну відповідальність. Адміністрація та учні школи висловили велику вдячність викладачеві за змістову лекцію та викликану зацікавленість у адміністративному праві.