12 грудня 2016 р. доцент кафедри Організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Іскендеров Ельчін Фідровсі огли виступив з лекцією «Конституційні основи судової системи. Правоохоронні органи» перед учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Виноградівка Тарутинського району. Під час лекції учні провели паралель між існуючою судовою системою та тою, яка передбачена Законом України від 02.06.2016 № 1401-VIII «Про внесення змін до Конституції (щодо правосуддя), визначили позитивні та негативні новації. Обізнаність школярів вразила викладача і він побажав усім вступити до омріяного ВНЗ.

vk2