10 квітня 2017 р. кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних теорій Милосердна Ірина Михайлівна провела відкриту лекцію на тему: «Вступ до політичних теорій»

10 квітня 2017 р. кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних теорій Національного університету «Одеська юридична академія» Милосердна Ірина Михайлівна провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-х класів у Южненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області, розповіла всю необхідну та корисну інформацію про університет та існуючі факультети, а також провела відкриту лекцію на тему: «Вступ до політичних теорій». Викладач розкрила поняття та сутність політичної науки. Також викладач розповіла про структуру та характеристику політичної влади . Особлива увага була приділена питанню про політику і її роль у розвитку суспільства.