День знань у Чернівецькому юридичному інституті Національного університету «Одеська юридична академія»

2016_09_01c-1В Україні день 1 вересня – не просто початок осені. Для школярів, студентів, їхні батьків, а також для вчителів та викладачів це справжнє свято – День знань.

Розпочалося навчання і в Чернівецькому юридичному інституті Національного університету «Одеська юридична академія». З нагоди свята, в інституті проводилася урочиста лінійка, на якій професорсько-викладацький колектив Чернівецького юридичного інституту та юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» привітав усіх студентів та батьків із цим радісним величним днем.

Традиційно, у День знань, студентам-першокурсникам вручили символ, який вони повинні пронести через всі роки навчання і передати наступному поколінню студентів. Почесний студентський квиток першокурсникам вручив директор Чернівецького юридичного інституту.

Під час проведення урочистостей була проголошена клятва студентів Національного університету «Одеська юридична академія», слова якої стануть компасом у житті студентів, а совість і честь – вірними порадниками.

      

Posted in Новини.