Відкрита лекція для учнів 11-го класу Одеського навчально-виховного комплексу № 53

Школа-ліцей №53

Сьогодні доцент кафедри Загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» Рязанов Михайло Юрійович провів відкриту лекцію для учнів 11-го класу Одеського навчально-виховного комплексу № 53 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської міської ради Одеської області на тему: «Перспективи розвитку права та держави». Учні уважно слухали лекцію та ставили багато запитань, щодо розвитку України в контексті становлення демократичної і соціальної держави так і з приводу законності нормативно-правових актів і шляхів вирішення цієї проблеми. Після проведення лекції учні та вчителі подякували лектору та запрошували ще. Звичайно багато з випускників вже зробили свій вибір з приводу подальшого навчання та плідно готуються до складання іспитів, але багато з них ще досі не можуть вирішити яку професію обрати, саме тому Національний університет «Одеська юридична академія» проводить різну профорієнтаційну роботу, влаштовує безліч зустрічей з 11-класниками, щоб допомогти їм зробити доленосний вибір. Ми бажаємо учням ліцею №53 успішно скласти ЗНО та стати студентами найкращого вищого навчального закладу України – НУ «ОЮА».